Kablosuz Kamera

Akıllı telefon modelleri

En yeni ve kampanyalı akıllı telefon modelleri cepdepo adresinde incelenip kıyaslanabilir.

Ccep telefonu modelleri

Cep Telefonu Modelleri

Cep Telefonu modellerini karşılaştırmak ve teknik özelliklerine bakmak isterseniz sizlere en yakın cep telefonu fiyatları sunmaktayız.

 

Telefon modelleri

 

Ucuz Telefon Modelleri

Cep telefonu denince kaliteli modeller akla gelmektedir. Ancak kaliteli cep telefonu modelleri ucuza satın alınabilir. Bu sayfadan cep telefonlarını inceleyip fiyatları ve kıyaslama işlemleri yapılabilirsiniz.

 

Ucuz Telefonların modelleri

 

Telefon Fiyatları Modelleri

Yeni çıkacak olan telefonların modelleri ve fiyatları anlık olarak yakın fiyatlarla sitemizde güncellenmektedir. İnce kasalı telefon modellerini cepdepodan inceleyip karşılaştırma yapabilirsiniz.

 

Asus Telefon İncelemesi


Asus Cep Telefonu İncelemesi

Şuan piyasada bulunan telefonlar ile asus cep telefonu incelemesi yapalım ve hangisinin daha alınabilir olduğunu ölçelim. Cep depoda satılan Asus zenfone 5 çift hat 16 GB modeli 800 TL’ye satılmaktadır. Telefon çok geniş ekranlı ve 2 GB rama sahiptir. Bu yüzden gerçekten de çok tercih edilen bir telefondur. 

Aynı telefonu lg'de baktığımızda g3 1300 Türk lirasına satılmaktadır. İki telefon arasındaki tek fark lg'nin bir marka değerinin olmasıdır. Aslında asus cep telefonu incelemesi ile diğer sitelere baktığınızda lg ile çok fiyat farkı yok. Bu sizi yanıltabilir ama cep depo telefonları daha uygun fiyata sattığı için Asus markası alınabilir bir telefon oluyor.

ASUS TELEFONLARI NASIL?

Asus tüm dünyada adını ürettiği akıllı telefonlar ile duyurmuş dev bir şirkettir. Ürettiği Asus zenfone model telefonlar ile dünyanın her yerine satış yapmaktadır. Çoğu insan kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceği bir telefon almak istediğinde tercihini Asus marka telefonlardan yana kullanır.

Peki, bu asus telefonları nasıl? Asus telefonları birçok özelliğe sahiptirler. İşletim sistemi olarak 4.4 kitkat işletim sistemi kullanılmakta ekran boyutu genellikle 6 inç civarındadır.13 mp e kadar çıkan kameraları sayesinde aynadaki yansımanız gibi çıkacaksınız. Kısacası asusta yok yok. Eğer Asus ile alakalı kafanızda bir soru işareti varsa asus telefonları nasıl diye düşünüyorsanız bir an önce siz de bir Asus telefon alın ve farkı görün. 

ASUS İLE DİĞER MARKALARIN FARKI

Asus markası telefon piyasasında adını duyurmuş ve birçok kullanıcısı olan bir telefon markasıdır. Genel olarak bakıldığında çok kaliteli telefonlar üretmesi ve bunları piyasadaki eşdeğerlerinden çok daha uygun fiyatlara satması Asus'u diğer markalardan ayıran en büyük özelliktir. 

Samsung gibi bir marka ile asus karşılaştırma yapmak herhalde farkı anlatmak açısından çok önemlidir. Cep depo gibi Türkiye’nin en büyük internet teknoloji marketlerinde aynı model ve özelliklere sahip Asus ile samsung modelleri arasında yarı yarıya fiyat farkı vardır.

Samsung note4 telefon ile asus zenfone 2 ortalama aynı özelliklere sahiptir. Ama biri cep depoda 2000 Türk lirasına satılırken diğeri ise 1000 Türk lirasına satılmaktadır. Birde cep deponun telefonları çok uygun fiyatlara satıldığını düşünürsek, gerçekten ciddi fiyat farkları vardır. 

Asus'un kendi modelleri arasında bir asus karşılaştırma yapsak; o zamanda cep depoda asus zenfone 5 ön plana çıkacaktır. Zaten piyasanın en çok satan telefonlarına bakıldığında asus zenfone 5 ilk sıralarda yer almaktadır. Bunda telefonun çift hatlı bir olması da etkilidir.

ASUS'TA HANGİ MODEL DAHA KULLANIŞLI

Asus'un birçok telefon modeli vardır. Ama içlerinden bazıları hem fiyat açısından hem de taşıdığı özellikler açısından diğerlerinden farklıdır. Cep depoda asus cep telefonu satışı en çok zenfone 5 için yapılmaktadır. Cep depoda telefon taksitli de 900 Türk lirasına peşin ödemede ise 700 Türk lirasına satılmaktadır. Bu fiyatlar zenfone 5'in çift hatlı olan modelleri için geçerlidir. Diğerleri çok daha ucuzdur. 

Asus cep telefonu satışı yapan diğer mağazalar neredeyse cep depodaki taksitli fiyatı peşin ödemede sunmaktadır. Özellikle senetle telefon satan evkur'da bu modelin satışı 1000 Türk lirasına yapılmaktadır. Vade seçenekleri ise evkur ile aynıdır. 15 ve 14 ay taksitli satış yapılabilmektedir.

AKILLI TELEFONLAR İLE GELEN BÜYÜK DEĞİŞİM

Cep telefonları ülkemizde ilk kullanılmaya başlandığı yıllarda sadece konuşma ve kısa mesajlaşma özelliklerini yerine getiren basit iletişim araçlarıydı. Zamanla teknolojinin ilerlemesi ve gelen tüketici talepleri doğrultusunda her geçen gün daha modernize bir model üretilerek cep telefonu kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur. Günümüzde ise cep telefonlarının bilgisayarlardan herhangi bir farkı kalmamıştır. Bu nedenden ötürü cep telefonları artık akıllı telefon adı ile anılmaktadır.

Günümüzde piyasada pek çok markanın akıllı telefon modelleri satılmaktadır. Bu modeller arasından ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun cep telefonu modelini belirlemek gerçekten de zor bir iştir. Örneğin kalitesi ile ün yapmış Asus marka bir akıllı telefon satın almayı düşünüyor iseniz cepdepo.com adresine giderek asus kıyaslama işlemi yapmanız gerekmektedir.

Asus kıyaslama işlemi neticesinde satın almaya karar verdiğiniz akıllı telefon modelini yine cepdepo.com'un sunuş olduğu indirim fırsatları ve bütçenize uygun ödeme kolaylıkları ile satın alabilirsiniz. Ayrıca cepdepo.com'dan satın almış olduğunuz cep telefonları adresinize ücretsiz kargo hizmeti ile gönderilmektedir. Cepdepo.com tüm cep telefonu alışverişlerinizde kredi kartları 9 aya varan taksit uygulamaktadır


Samsung Galaxy E5 16GB Siyah Akıllı Telefon

Samsung Galaxy E5 16GB Siyah Akıllı Telefon Dört çekirdekli işlemcisi ile yüksek hız sunmaktadır.

848.42 TL
Asus ZenFone 3 512GB Kırmızı Cep Telefonu

Asus ZenFone 3 512GB Kırmızı Cep Telefonu

1,362.90 TL
Samsung Galaxy Note 5 32GB Siyah Cep Telefonu

Samsung Galaxy Note 5 32GB Siyah Cep Telefonu

2,594.82 TL
Samsung Galaxy Note 4 64 GB Gold Akıllı Cep Telefonu

Samsung Galaxy Note 4 64 GB Gold Akıllı Cep Telefonu İncelemesi ve Fiyatları

1,797.97 TL
Blackberry 9380 Curve Akıllı Cep Telefonu

Blackberry 9380 Curve Akıllı Cep Telefonu

389.40 TL
Vestel Venüs 5.5 V Gold Akıllı Telefon

Vestel Venüs 5.5 V Gold Akıllı Telefon, Vestel Venüs 5.5 V Gold Akıllı Telefon fiyatları ve Vestel Venüs 5.5 V Gold Akıllı Telefon satışı incelemeleri en ucuz fiyatlarla karşılaştırmaları.

754.02 TL
Asus ZenFone 4 8GB Siyah Cep Telefonu

Asus ZenFone 4 8GB Siyah Cep Telefonu

400.02 TL
General Mobile 4G 16GB Çift Hatlı Siyah Cep Telefonu

General Mobile 4G 16GB Cep Telefonu

636.02 TL